.
Wox © 2018 All Rights Reserved.
SUMMER CAMP 2023

SUMMER CAMP 2023

Gramy przez całe lato. W sezonie 2k23 wystąpi dla Was 6 czołowych wykonawców reprezentujących odmienne style. W nurcie hiphopu, rzecz jasna. Koncerty odbędą się na skwerze Millenium Hall oraz plenerowej scenie klubu Przystań na lato.

AFTERY W CENIE

Czekają na Was także oficjalne afterparty po każdym koncercie w klubie Przystań na lato za free. Bezpłatny udział w afterach mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie 18+ będące uczestnikami koncertów. Widzimy się na miejscu.

GALERIA ZDJĘĆ 2022
MADE BY DOPE
MADE BY DOPE
BILETY 1/2
BILETY 2/2
FaQ

Dostępna pula biletów, znajduje się wyłącznie u głównego dystrybutora biletów, czyli Going. oraz Empik bilety. Zakup biletów w nieautoryzowanych punktach, takich jak serwisy aukcyjne, portale społecznościowe oraz serwisy, które zajmują się odsprzedażą biletów, nie gwarantują wzięcia udziału w wydarzeniu. Radzimy nie korzystać z wymienionych powyższych portali. Organizator nie odpowiada za zakup biletów w nieoficjalnych punktach sprzedaży. Zakup fałszywych biletów – może skutkować niewpuszczeniem na teren wydarzenia!

Regulamin jest na stronie www.goingapp.pl oraz TUTAJ.

Nie martw się! Czasem bilety wpadają do skrzynki SPAM. Jeśli jednak ich tam nie znajdziesz, a upłynie 24h od zakupu biletów – których dalej nie masz, skontaktuj się z dystrybutorem przez formularz zgłoszeniowy, dostępny TUTAJ, koniecznie wybierz temat zapytania “mój bilet nie dotarł”.

Upewnij się, czy przy zakupie biletu podałeś/-aś dokładnie taki sam adres mailowy, na który zostało założone konto w aplikacji Going. Jeśli nie, bilet nie pokaże się w aplikacji. Natomiast, jeśli nie masz konta w aplikacji a zakupiłeś/-aś bilet, załóż je na adres mailowy podany przy zakupie. Bilety pokażą się wówczas automatycznie.

Jeżeli bilety są na jedno nazwisko, osoby towarzyszące powinny wejść na teren wydarzenia w obecności osoby, której dane widnieją na biletach. Pamiętaj, że bilety nie mogą być wcześniej zeskanowane. Każdy bilet posiada unikalny kod, który uprawnia do jednorazowego wejścia.

Bądźmy eko i chrońmy lasy! Nie musisz drukować biletu. Możesz pokazać bilet w aplikacji albo zrobić zrzut ekranu z kodem QR i pokazać go osobie na bramce.

Jasne, że tak! Tylko przed odwiedzeniem nas skontaktuj się z nami poprzez formularz, który znajdziesz TUTAJ.

Osoby małoletnie do 13 roku życia, mogą wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna prawnego lub osoby wyznaczonej przez nich) – konieczne jest posiadanie ze sobą oświadczenia, które znajdziecie TUTAJ.

Natomiast osoby niepełnoletnie powyżej 13 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego, by wziąć udział w wydarzeniu – taką pisemną zgodę znajdziecie TUTAJ. Każdy uczestnik bez względu na wiek zobowiązany jest do posiadania ważnego biletu wstępu.

Jeśli wydarzenie nie zostało odwołane lub przeniesione na inny termin, zwrot biletu nie jest możliwy.

Tak. Pamiętaj, że opcja przekazania jest dodatkowo płatna, o czym informujemy w regulaminie zakupu akceptowanym przez osobę kupującą bilet. Możesz to zrobić:

– w aplikacji Going.: wystarczy zarejestrować konto na adres mailowy podany podczas zakupu biletów, a następnie zalogować się do aplikacji, wejść w zakładkę Moje Bilety i użyć opcji Przekaż bilet,
– na stronie zarządzania biletem: www.goingapp.pl/moj-bilet

Szczegółowa instrukcja znajduje się pod tym linkiem.

Nie, w przypadku opuszczenia terenu imprezy ponowny wstęp jest możliwy jedynie po nabyciu kolejnego biletu.

Jeśli przy nazwie wydarzenia pojawi się napis SOLD OUT, nie będzie już możliwy zakup biletów

Skontaktuj się z nami przez FORMULARZ. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie wydarzenia, który znajdziesz TUTAJ.

KONTAKT

Kto pyta, nie błądzi.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w FAQ znajdującym się wyżej - zostaw nam wiadomość.    Wysyłając wiadomość akceptujesz Politykę prywatności
    oraz wyrażasz zgodę na gromadzenie i przechowywanie danych osobowych.